HAKKIMIZDA

Şirketimizin siz değerli müşterilerimize, hizmet yolculuğu tam olarak 1995 yılında başladı. Bu yolculuğun başlangıcından bugüne kadar, şirketimiz sizleri memnun çabası içerisindedir. Çünkü müşteri memnuniyetinin olmadığı hiçbir yerde, haklı bir kazancın olamayacağını bilmekteyiz. Değerli müşterilerimizin memnuniyeti, aynı zamanda bizim memnuniyetimiz olacaktır

Sitemizi detaylı olarak incelediğinizde, ürün çeşitliliğimiz hakkında, zaten yeterli bilgiye sahip olacaksınız. Şirketimiz, sadece İstanbul içinde değil, Türkiye’nin 81 vilayetine, yedek parça tedariki sağlamaktadır. Üstelik, bu hizmet için sizlerden herhangi bir kargo bedeli de talep etmemektedir.

Şirketimiz, şimdiye kadar sizlere sunmuş olduğu hizmetlerine her zaman devam etme niyeti içerisindedir. İşte bu sebeple, sizlerin ürünlerimiz arasında, daha rahat tercih yapabilmesini kolaylaştırmak için sitemizi, her geçen gün zenginleştirme gayreti ile çalışıyoruz. Aynı zamanda, sitemizi güncel tutarak size en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Son olarak, birlikte çıkıp bugünlere kadar gelmeyi başardığımız bu yolculukta, değerli görüş ve önerilerinizi de her zaman beklediğimizi belirtmek istiyoruz.

Bizi Tercih Eden Bazı Referanslarımız

İstanbul Group Elit Water Olarak Bir Çok Resmi Kurumlarda Cihazlarımız Kullanılmaktadır. Cihazımızı Kullanan Tüm Kurumları Müşteri Memnuniyeti İle Birlikte Referans Olarak Sunmaktayız.

"Cihazın Alındığı Süreçten İtibaren Periyodik Kontrolleri Firmamız Tarafından Takip Edilmektedir".


Elit Water Firması Olarak Her Zaman Önceliğimiz Pazarlamanın Yanı Sıra Müşteri Memnuniyeti Üzerine Kurulmuştur. 1995 Yılında Temelleri Atılan Şirketimizin, Siz Değerli Müşterilerimize 7/24 Hizmet Vermekten Onur Duyar...

DESİNG BY Eray Soyhan Copyright ©️ 2021 Tüm Hakları Saklıdır.


Hotline
0 542 337 45 34
whatsapp